Microfiber

Teknoloji

NANO Teknoloji

SuperClean NANO Teknoloji İle ALMANYA ve İSVEÇ Tarafından Geliştirilmiş , Mikro İplik İle Üretilmiş Yeni Jenerasyon Kumaştır. Super Clean' 'In Kusursuz Yapısı %70 PES ve %30 PA Polimerler Sayesinde Elde Edilir.


Üretim Tekniği

Önce Granül Haldeki PES ve PA Polimerler Eritilerek 2.5 Dtex Kalınlığında Sonsuz Mikro İplikler Elde Edilir. Mikro İplikler Döndürülerek Örümcek Ağı Formunda Bant Üzerine Serilir ve Ardından Su Jetleri İle Parçalanır. Mikro İpliklerin Temeli Olan PES ve PA Su Jeti İle Parçalanıp Ayrıştırılarak Her Biri 0.15 Dtex Kalınlığında Sonsuz Micro Filamentleri oluştururlar. Su Jeti İle Parçalanarak Birbirinden Ayrılan Mikro İplikler Birleştirilerek Kumaş Yüzeyi Oluşturulur ve SuperClean ' a Kusursuz Yapısı Kazandırılır.

Kimyasal Madde Kullanılmaz

SuperClean 'ın Üretiminde PA, PES ve SU Kullanılır. Mikro İpliklerin Birbirleri İle Bağlanmasında Herhangi Bir Kimyasal Madde Kullanılmaz. Bu Nedenle SuperClean İnsan Sağlığına Zarar Verecek Hiçbir Madde İçermez.

Yüksek Dirençli

SuperClean Geliştirilmiş Özel Teknolojisi Sayesinde Her Yönde Kopma ve Uzamaya Karşı Yüksek Dirençli Bir Kumaştır. Bu Özelliği Sayesinde Zor Uygulamalarda Başarı İle Kullanılmaktadır.


  mikrofiber Bez – cam bezi – mikrofiber Temizlik Bezi – mikrofiber Kumaş   <