Hakkımızda

Hakkımızda

Ticari Faaliyetine 1946 Yılında İstanbul Sultanhamam'da Kumaş Üretimi ile Başlayan Firmamız ,Sektörde Pek Çok Alanda Üretici ve Pazarlamacı Kimliğiyle Faaliyetlerine 75 Yıldır Aralıksız Olarak Devam Etmekle Birlikte 2. VE 3’üncü Kuşak Aile Bireylerinden Oluşan Alt Firmalarını'da Bünyesinde Barındırmaktadır.


Faaliyet Gösterdiğimiz Alanlar

 • Yünlü Kumaş Üretimi
  (1946 -2021 )
 • Konfeksiyon Üretimi
  ( 1976 -2021 )
 • Mikrofiber Temizlik Bezleri Üretimi
  ( 2005 – 2021 )
İleri Teknoloji İle Üretilen Mikrofiber Cinsi Temizlik Bezlerimizin Ülkemizde Üretimini Toptan Dağıtımı ve Pazarlamasını Yapan Firmamız , Ayrıca Avrupa'nın En Büyük Temizlik Tekstil Üreticilerinden Rezi Microfaser GMBH Şirketi ( REZİ ) ve AllCLEA Inc. ( PURESTAR ) Şirketleriyle İmzalanan Türkiye Yetkili Distrübütörlük Anlaşmasıyla Ülke içinde Toptan -Perakende ve Diğer Ortodoğu Ülkelerinde'de İhracat Faaliyetlerini Geliştirmiştir.

Yüksek Kalite , Teknoloji , İthal Ürün Çeşitliliği ve Devamlı Stok Kontrolü Sayesinde Sektörde Öncü Firma Olarak Faaliyet Göstermekteyiz.

Ayrıca , 2012 Yılında Kurduğumuz Atölyemiz ile İstenilen Ebatlarda Kumaş Kesimi Yapmakta , Dikim Aşamasından , Kalite Kontrolüne , Markalı Etiketlerle Paketlemeye kadar Entegre Biçimde Özel Üretim Ürün Üretmekteyiz.

İSTANBUL Anadolu Yakasında 1 Toptan Satış Mağazamız – Depomuz ve Atölyemizle , İSTANBUL Avrupa Yakasında 1 Kumaş - 1 Konfeksiyon Mağazamızla Hizmet Vermekteyiz.

Firmamız Ayrıca Globalleşen Dünya'ya Entegre Olarak Dünyanın Farklı Ülkelerinden İthalat Faaliyetlerinde Bulunmaktadır. Firmamız Kendilerini Kalitesiyle Dünya'ya Kanıtlamış Farklı Markaların Ürünlerini Pazarlamakta ve Bu Markaların Türkiye Genel Distrübütörlüklerini'de Bünyesinde Barındırmaktadır.

Türkiye Distrübütörlüğünü Yaptığımız Firmalar ,
 • PURESTAR - GÜNEY KORE (OTO TEMİZLİK BEZLERİ )
 • VİTALIS- ALMANYA (KOZMETİK TEMİZLİK BEZLERİ)
 • REZİ MİCROFASER - AVUSTURYA ( TEMİZLİK BEZLERİ )
 • FERTILE MIND - AVUSTRALYA ( HAMİLE GİYİM )
Kurulduğu Yıldan İtibaren Müşteri Memnuniyetini ve Güvenini Kendine Hedef Edinen Firmamız ; Faaliyet Alanlarındaki Ürünlerde, En İyi Kalite Anlayışı Çerçevesinde En Uygun Fiyata , En İyi Servisi Sağlamak İlkesini Benimsemiştir


  Mikrofiber Bez – cam bezi – mikrofiber Temizlik Bezi – mikrofiber Kumaş - mikrofiber üretim   <